Volledig afgewerkte halfopen bebouwing ! 5584627
150 m2
3
1
Te koop te LEDE: Volledig afgewerkte nieuwbouwwoning.
Deze strakke energiezuinige nieuwbouwwoning is volledig instapklaar en biedt je alles om er een gezellige thuis van te maken !
De woning biedt je alle moderne comfort, technieken en energiezuinigheid die je van een woning anno 2023 mag verwachten, ventilatiesysteem D én ook zonnepanelen aanwezig.
Op het gelijkvloers bevindt zich de inkomhal met apart gastentoilet, een lichtrijke en open leefruimte met aansluitend volledig ingerichte keuken en een ruime berging/wasplaats.
De eerste verdieping biedt je 3 slaapkamers, een badkamer voorzien van alle comfort en een apart toilet.
Aan buitenzijde is er voldoende ruimte voor het plaatsen van 2 wagens op de oprit en is er reeds terras aangelegd met mooie tuinzone.
Aankoop aan 6% BTW mogelijk.
Kom je deze woning graag zelf even ontdekken? Contacteer ons op 052 52 80 30 of mail naar info@goemanvastgoed.be !
Terrein
- Grondoppervlakte: 360 m²
- Breedte aan straatkant: 10.5 m
- Terras 1: 20 m²
- Tuin: Ja
- Tuin oppervlakte: 200 m²
Stedenbouw
- Stedenbouwkundige bestemming: woongebied
- Stedenbouwkundige vergunning: Vergunning uitgereikt
- Dagvaarding en herstelvordering: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
- Voorkooprecht: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
- Verkavelingsvergunning: Geen verkavelingsvergunning
- Overstromingsgevoelig gebied: niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied
- G-score: A
- P-score: A
Financieel
- Prijs*: € 415.000
- Onder BTW stelsel: Niet onder BTW
- Beschikbaarheid: vanaf akte
* Deze prijs is een richtprijs. De verkoper zal beslissen welk bod hij/zij aanvaardt. Deze prijs kan niet als bindend gelden voor de verkoper. Meer info vindt u hier.
Ligging
- Buurt: centraal
- Buurt: rustig
- Winkels nabij: Ja
- Openbaar vervoer nabij: Ja
Technieken
- Water: Ja
- Gas: Ja
- Elektriciteit: Ja
- Riolering: Ja
Energie
- E-peil: E30
- EPC Label: A
- Dubbele beglazing: Ja
- Ramen: pvc
- Elektriciteitskeuring: ja, conform
- Type verwarming: vloerverwarming
- Regenwaterput: Ja
Gebouw
- Bewoonbare oppervlakte: 150 m²
- Oppervlakte hoofdgebouw: 150 m²
- Oriëntatie achtergevel: zuid
- Bouwjaar: 2022
- Aantal gevels: 3
- Gevelbreedte: 6.9 m
Indeling
- Woonkamer: 44 m²
- Slaapkamers: 3
- Slaapkamer 1: 13 m²
- Slaapkamer 2: 9 m²
- Slaapkamer 3: 9 m²
- Keuken: Ja, 10 m²
- Keuken (type): volledig geïnstalleerd
- Badkamers: 1
- Toiletten: 2
- Badkamer type: douche en ligbad
- Wasplaats: Ja
Parking
- Aantal parkings buiten: 2
De vraag-/richtprijs die we hanteren wordt beschouwd als uitnodiging tot onderhandeling ten aanzien van kandidaat-kopers. De kandidaat-koper is vrij om een bod te plaatsen dat lager, gelijk aan of hoger is dan de prijs die vermeld wordt in de publiciteit. De verkoper beslist welk bod hij/zij aanvaardt en dit hoeft niet het hoogste bod te zijn. De prijs die we in onze publiciteit vermelden kan daarom geenszins als bindend gelden voor de verkoper.
Interesse? Contacteer uw makelaar.




Wonen in regio Lede
Lede is een sfeervolle gemeente naast Aalst.
Vlot bereikbaar via E40 en openbaar vervoer, de treinverbinding Gent-Brussel is een absolute troef.
Maar Lede biedt zoveel meer: kleuter, lagere en middelbare scholen, winkels en alle grote supermarkten, sportcentrum, bibliotheek.
Ben je een natuurliefhebber dan zal je genieten van de vele trage wegen die je tot de mooie pittoreske deelgemeentes Impe, Paepegem, Wanzele, Smetlede,… brengen.
Cultureel is er ook steeds een mooi gevulde kalender. De Mariale processie kent een jaarlijkse traditie van meer dan 600 jaar en is dus een must see, of je nu katholiek bent of niet.
En de jaarlijkse carnavalstoet mag dan wel het kleine broertje van Aalst zijn, maar is zeker de moeite waard.
Lede biedt kort samengevat alle voordelen van een rustig dorp én een kleine stad.
Het is dan ook niet verwonderlijk dat Lede dé gemeente is met het meeste instroom van nieuwe inwoners.
Feel free en kom Lede ontdekken ?