Online schatting

Twee slaapkamer appartement met balkon en garage

75 m2

2

1

1

Dit twee slaapkamer appartement in centrum Appels is gelegen op wandelafstand van beenhouwer, bakker en openbaar vervoer.

Ingedeeld als volgt: ruime woonkamer (+ terras) met aangrenzende volledig nieuwe keuken, berging/wasplaats, 2 slaapkamers, apart toilet en badkamer met ligbad.
Gelegen op de tweede verdieping.
De bijhorende garage bevindt zich achteraan het gebouw.

Huurprijs: 675 euro/maand
EPC: 375 kWh/m²

Graag een bezoekje? Bel 052/52.80.30 of mail info@goemanvastgoed.be

Lees meer

Specifieke ruimtes

  • Telefoonbekabeling: Ja

Stedenbouw

  • Stedenbouwkundige bestemming: In aanvraag
  • Stedenbouwkundige vergunning: Geen vergunning uitgereikt
  • Dagvaarding en herstelvordering: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
  • Voorkooprecht: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
  • Verkavelingsvergunning: Geen verkavelingsvergunning
  • Overstromingsgevoelig gebied: Niet meegedeeld

Financieel

  • Prijs: € 725
  • Onder BTW stelsel: Niet onder BTW
  • Beschikbaarheid: onmiddellijk

Ligging

  • Buurt: centraal
  • Buurt: woonkern

Technieken

  • Elektriciteit: Ja

Energie

  • 378
  • EPC Score: 378 Kwh/m²/j
  • EPC Label: D
  • Dubbele beglazing: Ja
  • Ramen: pvc
  • Elektriciteitskeuring: ja, conform
  • Type verwarming: elektrisch

Gebouw

  • Bewoonbare oppervlakte: 75 m²
  • Bouwjaar: 1986
  • Aantal gevels: 2

Indeling

  • Woonkamer: 27.38 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Slaapkamer 1: 13.67 m²
  • Slaapkamer 2: 10.37 m²
  • Keuken: Ja, 6.3 m²
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Badkamer type: douche in bad
  • Wasplaats: Ja

Parking

  • Aantal garages: 1
Dendermonde
regio1
 
regio1

Wonen in regio Dendermonde: zóveel troeven

Verbinden zit Dendermonde als sinds 1233 in het bloed. Of moeten we zeggen het water? De stad ligt dan ook letterlijk aan de samenvloeiing van de Dender en de Schelde. In de loop der jaren mondde dat uit in een rijke culturele traditie. Wie kent er niet het Ros Beiaard, de reuzenommegang ‘Katuit’ of – recenter dan – Walking Dender en Flanders open, het grootste rugbytornooi? 

 

Net zoals het water, stroomt er ook een sterke dynamiek door de stad. Je bewondert (wereld)erfgoed als het belfort, het Vleeshuismuseum, het Justitiepaleis en het Begijnhof. Op een boogscheut ligt ook  het Heldenplein met de Kerk van Sint-Gillis-binnen. Kortom, alles wat Dendermonde haar unieke karakter geeft, vind je er vlakbij: water, groen, geschiedenis en een bruisende handelskern … Jouw garantie voor het authentieke Dendermonde-gevoel!

facebook chat