Online schatting

Modern gerenoveerde super gezellige woning

140 m2

2

1

Modern gerenoveerde en super gezellige woning in centrum Schoonaarde, dus op wandelafstand openbaar vervoer en supermarkt.
De woning werd heel recent tot in de puntjes gerenoveerd. Inkomhal, knusse woonkamer en volledig ingerichte open keuken met heel veel lichtinval. Het tv-meubel is reeds voorzien alsook de eettafel die aan het keukenblad hangt. Een ideale starterswoning dus.
Boven vind je een apart toilet met handenwasser, ruime badkamer met inloopdouche en een grote slaapkamer. Op de bovenste verdieping is de 2e, nog grotere, slaapkamer.
Het zuidwest gericht terras en de ruime kelder maken deze woning compleet.
Terras is niet afgesloten naar de straatkant.
Deze woning staat te huur voor 825€/maand.
Voor bezoek : afspraak maken op 052 52 80 80 of via verhuur@goemanvastgoed.be
Lees meer

Stedenbouw

  • Stedenbouwkundige bestemming: In aanvraag
  • Stedenbouwkundige vergunning: Geen vergunning uitgereikt
  • Dagvaarding en herstelvordering: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
  • Voorkooprecht: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
  • Verkavelingsvergunning: Geen verkavelingsvergunning
  • Overstromingsgevoelig gebied: Niet meegedeeld

Financieel

  • Prijs: € 825
  • Onder BTW stelsel: Niet onder BTW
  • Beschikbaarheid: mits inachtneming huurders
  • Beschikbaarheid (datum): 01-12-2023

Technieken

  • Water: Ja
  • Gas: Ja

Energie

  • 249
  • EPC Score: 249 Kwh/m²/j
  • EPC Label: C
  • Ramen: aluminium
  • Type verwarming: gas cv

Gebouw

  • Bewoonbare oppervlakte: 140 m²
  • Renovatiejaar: 2017
  • Aantal gevels: 3

Indeling

  • Woonkamer: 32 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Slaapkamer 1: 26 m²
  • Slaapkamer 2: 17 m²
  • Keuken: Ja
  • Keuken (type): volledig geïnstalleerd
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1

Interesse? Contacteer uw makelaar.

/uploads/agents/Nathalie.jpg
Erkend vastgoedmakelaar
Nathalie De Both
Dendermonde
regio1
 
regio1

Wonen in regio Dendermonde: zóveel troeven

Verbinden zit Dendermonde als sinds 1233 in het bloed. Of moeten we zeggen het water? De stad ligt dan ook letterlijk aan de samenvloeiing van de Dender en de Schelde. In de loop der jaren mondde dat uit in een rijke culturele traditie. Wie kent er niet het Ros Beiaard, de reuzenommegang ‘Katuit’ of – recenter dan – Walking Dender en Flanders open, het grootste rugbytornooi? 

 

Net zoals het water, stroomt er ook een sterke dynamiek door de stad. Je bewondert (wereld)erfgoed als het belfort, het Vleeshuismuseum, het Justitiepaleis en het Begijnhof. Op een boogscheut ligt ook  het Heldenplein met de Kerk van Sint-Gillis-binnen. Kortom, alles wat Dendermonde haar unieke karakter geeft, vind je er vlakbij: water, groen, geschiedenis en een bruisende handelskern … Jouw garantie voor het authentieke Dendermonde-gevoel!

facebook chat