61 m2
2
1
Appartement in Los Alcázares CBW-353605
Nog 1 beschikbaar.
Wij zijn verheugd om deze ontwikkeling in San Pedro del Pinatar te introduceren.
23 exclusieve en onafhankelijke villa’s hebben 3 slaapkamers en 3 badkamers, in totaal 148,75 m² bebouwing plus een 5 x 3 mt. Prive zwembad op een perceel tussen de 227 en 307 m².
Huizen met afwerking van topkwaliteit.
Afspraak maken
Print info


Stedenbouw
Financieel
- Prijs*: 153.500 EUR
- Onder BTW stelsel: Niet onder BTW
* Deze prijs is een richtprijs. De verkoper zal beslissen welk bod hij/zij aanvaardt. Deze prijs kan niet als bindend gelden voor de verkoper. Meer info vindt u hier.
Gebouw
- Bewoonbare oppervlakte: 61 m²
- Fitted kitchen: Ja
- Unfurnished: Ja
- Hot_ac: Ja
- Parking_communal: Ja
- Garage: Ja
- Parking: Ja
- Parking_street: Ja
- Community garden: Ja
- Communal pool: Ja
- First line beach: Ja
- Close to golf: Ja
- Close_to_restaurant: Ja
- Close to the sea: Ja
- Close to shops: Ja
- Close_to_supermarkets: Ja
- Close to town: Ja
- Very good access: Ja
- Popular urbanisation: Ja
- Beach: Ja
- Garden & pool views: Ja
- Partial_seaviews: Ja
- Pool: Ja
- Sea views: Ja
- Immaculate condition: Ja
Indeling
- Slaapkamers: 2
- Badkamers: 1
De vraag-/richtprijs die we hanteren wordt beschouwd als uitnodiging tot onderhandeling ten aanzien van kandidaat-kopers. De kandidaat-koper is vrij om een bod te plaatsen dat lager, gelijk aan of hoger is dan de prijs die vermeld wordt in de publiciteit. De verkoper beslist welk bod hij/zij aanvaardt en dit hoeft niet het hoogste bod te zijn. De prijs die we in onze publiciteit vermelden kan daarom geenszins als bindend gelden voor de verkoper.